Lapač tukov

Neohodnotené
€377 €580 €714 €1 040 €1 356 €1 599 od €377 €314,17 bez DPH €483,33 bez DPH €595 bez DPH €866,67 bez DPH €1 130 bez DPH €1 332,50 bez DPH od €314,17 bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Lapače tukov MACRO® GT sa používajú na odstránenie tukov z odpadových vôd a zachytenie tukov v tomto zariadení. Nedochádza tak k odtoku tukov do kanalizácie. Tuk v kanalizácii spôsobuje problémy, ktoré nie je možné ignorovať. Ide predovšetkým o komplikácie fyzikálneho charakteru - zanášanie kanalizácie a komplikácie hygienické, ako je nepríjemný zápach atď.. Tuk je veľkým problémom v samotnom procese čistenia odpadových vôd, keď sa v splaškovej vode dostane do čistiarne odpadovej vody. Tam výrazne zhoršuje sedimentačné vlastnosti kalu a tým znižuje účinnosť čistiaceho procesu a následne aj odtokové parametre. Lapače tukov MACRO® GT nájdu uplatnenie pri ochrane kanalizácii v reštauráciách, hoteloch, bufetoch, školských jedálňach, vývarovniach, prevádzkach na spracovania mäsa a mäsových výrobkov a všade tam kde hrozí riziko zanášania kanalizácie tukmi.

V týchto prípadoch slúžia lapače tukov MACRO® GT ako zariadenie, kde dôjde k vyzrážaniu a zachyteniu tukov odtekajúcich v odpadovej vode z kuchýň a potravinárskych či priemyselných prevádzok. Lapač tukov MACRO® GT slúži ako účinná ochrana kanalizácie a ostatných zariadení kanalizačnej siete pred zanášaním, alebo zalepením.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie