Lapač tukov

Neohodnotené
€377 €580 €714 €1 040 €1 356 €1 599 od €377 €314,17 bez DPH €483,33 bez DPH €595 bez DPH €866,67 bez DPH €1 130 bez DPH €1 332,50 bez DPH od €314,17 bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Lapače tukov MACRO® GT sa používajú na odstránenie tukov z odpadových vôd a zachytenie tukov v tomto zariadení. Nedochádza tak k odtoku tukov do kanalizácie. Tuk v kanalizácii spôsobuje problémy, ktoré nie je možné ignorovať. Ide predovšetkým o komplikácie fyzikálneho charakteru - zanášanie kanalizácie a komplikácie hygienické, ako je nepríjemný zápach atď.. Tuk je veľkým problémom v samotnom procese čistenia odpadových vôd, keď sa v splaškovej vode dostane do čistiarne odpadovej vody. Tam výrazne zhoršuje sedimentačné vlastnosti kalu a tým znižuje účinnosť čistiaceho procesu a následne aj odtokové parametre. Lapače tukov MACRO® GT nájdu uplatnenie pri ochrane kanalizácii v reštauráciách, hoteloch, bufetoch, školských jedálňach, vývarovniach, prevádzkach na spracovania mäsa a mäsových výrobkov a všade tam kde hrozí riziko zanášania kanalizácie tukmi.

V týchto prípadoch slúžia lapače tukov MACRO® GT ako zariadenie, kde dôjde k vyzrážaniu a zachyteniu tukov odtekajúcich v odpadovej vode z kuchýň a potravinárskych či priemyselných prevádzok. Lapač tukov MACRO® GT slúži ako účinná ochrana kanalizácie a ostatných zariadení kanalizačnej siete pred zanášaním, alebo zalepením.